חדשות מרעננות: מובילים גם בתחום הבטיחות. הפקולטה לביולוגיה זוכה בפרס הבטיחות השנתי של הטכניון

31 ינואר 2024

דבריו של ראש מנהל הפקולטה לביולוגיה ניר בליץ :

"בימים אלה שבהם אנו נתקלים באתגרים לא מעטים, אני שמח להודיע כי הפקולטה לביולוגיה זכתה בפרס הבטיחות השנתי של הטכניון.
אני מצטט כמה מהמילים החמות שנכתבו על ידי פרופ' ירון פז, סגן הנשיא לענייני בטיחות בטכניון, לגבי הפרס: "הפקולטה מקדמת ימי הדרכה פנימיים לבטיחות, מבטיחה את נוכחותם של חברי סגל וחוקרים בכל הדרכות הבטיחות, עוקבת אחרי כל דרישת בטיחות עם מוכנות לתקן כל פגם בטיחותי במעבדות המחקר ומשקיעה זמן ומשאבים כדי להדגים איך ניתן לשנות באופן משמעותי ולטובה את סביבת הבטיחות בפקולטה".

הפרס הזה הוא תוצאה של מאמצים של רבים מחברי הפקולטה, שחשוב שנראה להם את הערכתנו:
ראשית תודה לחברי סגל לשעבר ולנוכחיים שלנו שקיבלו על עצמם את התפקיד החשוב של אחראי אקדמי לבטיחות, פרופ' יואב ערבה וד"ר אסף בסטר. המנהיגות והדרישה הגבוהה שלהם בשנים האחרונות להשכלה בתחום הבטיחות בפקולטה הייתה שינוי מהותי שהוביל אותנו לקבלת הפרס הזה.
כמו כן אנו חייבים תודה גדולה לנאמני הבטיחות שלנו, ד"ר שירלי לרום וגיל דותן, שתרגמו את הלמידה בתחום הבטיחות למעשה והקדישו שעות רבות להפיכת הפקולטה לבטוחה יותר. בכל חודש יש לנו ועדת בטיחות שמעלה נושאים, עוזרת לפתור אותם ומקדמת חזון לטווח ארוך ליצירת סביבה בטוחה יותר.
אני רוצה להודות לד"ר עודד קלייפלד ולד"ר אמיר ארגואטי שמשתתפים בוועדות אלו ומשתפים את הידע הרב שלהם כדי לעזור לנו בכל משימות הבטיחות.
תודה מיוחדת ליחידת הבטיחות של הטכניון ולמנהלתה ד"ר עדי כן-גוטרמן ולרכזי יחידת הבטיחות לשעבר ולנוכחיים בפקולטה שלנו, אילנית פודים-יובל וד"ר נעמה איווניר. ההנחיה והדאגה שלהם לשמירה על התקנות היו חיוניים בהובלת הפקולטה לביולוגיה להישג הגדול הזה.
לבסוף, אני רוצה להודות לכל חברי הפקולטה, לחברי הסגל, למנהלי המעבדות, לצוות המחקר, לסטודנטים ולסגל המנהלי והלוגיסטי. הפרס הזה הוא פרי מאמץ משותף של כולכם ושיתוף הפעולה של כולכם הוא זה שהופך את המקום הזה לבטוח ונעים יותר.

זמינים עבורכם גם ברשתות החברתיות